2022/610
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
“Portræt”. Sign. Freddie 77, 257/300. Litografi i farver. Lysmål 64×53
LItteratur: Mogensen & Raben-Skov 070.
God stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
32 bud