2033/579
Creighton Michael (f. Knoxville, Tennessee 1949)
“Field 3505”. Sign. på bagsiden Creighton 2005. Olie på lærred på buet ramme. 92×86
God stand.
Moderne kunst og design, 11. august 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud