2441/148
Cigaretetui og lighter med montering af sterlingsølv, drevet med Ganesha og ornamentik. Siam. 20. årh. Cigaretetui H. 3. L. 11. B. 11. Lighter H. 7. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler. Ridser og mærker.
Vurdering