12005/83
En dansk Louis Seize ramme. 18. årh. Udskåret og forgyldt træ. 43,5×34. Lysmål 35,5×27.
Fremstår med afskalninger, patina og håndteringsmærker.
Kunst, antikviteter & design, 30. januar 2020
Vurdering
Hammerslag