2120/​4553

1927. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 20 Dec. 1927 med 24 stk. 20 øre, rød, stemplet med “Nr.28 AVANE”.

Frimærker, 23. maj 2021

Vur­dering

750 DKK

Hammerslag