2120/4553
1927. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 20 Dec. 1927 med 24 stk. 20 øre, rød, stemplet med “Nr.28 AVANE”.
Frimærker, 23. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 23. maj 2021