Foto endnu ikke klar
893/660
Jesper Christiansen (f. Frederiksberg 1955)
“Stereomaleri (Sølvbryllup)”, 1996. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 95×90.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020
Vurdering
Hammerslag