2039/5
"Atmos”. Bordur i kasse af forgyldt messing og glas med synligt urværk, timekrans med arabertal. Nummereret 159116. 20. årh.s midte. H. 22,5. L. 18. B. 13,5.
Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud