2432/715
Peter Bonde (f. København 1958)
Uden titel, 2004. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 50×60. Uindrammet.
Original stand.
Vurdering
26 bud
1061711 | ||
879044 | ||
1061711 | ||
1028597 | ||
1061711 | ||
1028597 | ||
1061711 (Autobud) | ||
1028597 | ||
1061711 | ||
1028597 | ||
1061711 (Autobud) | ||
1028597 | ||
1061711 (Autobud) | ||
1028597 | ||
1061711 (Autobud) | ||
1028597 | ||
1061711 (Autobud) | ||
1028597 | ||
1061711 (Autobud) | ||
1028597 | ||
1061711 (Autobud) | ||
1028597 | ||
1061711 | ||
879044 | ||
1016420 | ||
907438 |