911/346
Et par store franske senempire prydvaser af forgyldt bronze og hvid marmor. 19. årh.s midte. H. 51. (2)
Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022
Vurdering
Hammerslag