911/​346

Et par store franske senempire prydvaser af forgyldt bronze og hvid marmor. 19. årh.s midte. H. 51. (2)

Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022

Vur­dering

30.000–40.000 DKK

Hammerslag