2142/113
Lille italiensk lysekrone af forgyldt metal i form af kornneg. Elektrisk. 20. årh.s midte. H. (ekskl. kæde og ophæng) 45. Diam. 50.
Bemærk venligst: Bruun Rasmussen garanterer ikke for den elektriske installations funktionsduelighed.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag