2124/9107
Bælte af sort og brunt læder med gyldent H spænde. Str. 70. Længde ca. 85 cm. Bredde ca. 3 cm. Justerbar str. 67–73 cm. 1995.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag