2442/68
Rundt sofabord af mahogni, udskåret med profilerede kanter og let kehlet kant, opsat på messingsko. 20. årh. H. 56. Diam. 135.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet/plettet. Enkelte mindre finérafslag.
Vurdering
846213 |