2245/681
“Diana”. Et par lænestole af fyr, udspændt med kanvas og læderstropper. Udført hos Ikea. 1970'erne. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 8. november 2022
Vurdering
Hammerslag