899/1325
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022)
Uden titel. Usign. Olie på lærred. 360×260.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 9. december 2020
Vurdering
Hammerslag