1813/605
Shepard Fairey / Obey (f. Charleston 1970)
“The Power & Glory Day of the Dead Skull”. Sign., daterede og nummerede. Litografier i farver. Bladstørrelse 61×45. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 27. marts 2018
Vurdering
Hammerslag
17 bud