2417/953
Herluf Knudsen
LEGO legebord af bemalet træ og jern. Udført og mærket hos X-Pro. H. 56. Diam. 91/145.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet.
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Vurdering
Hammerslag