2417/​953

Herluf Knudsen

LEGO legebord af bemalet træ og jern. Udført og mærket hos X-Pro. H. 56. Diam. 91/145.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet.

Moderne kunst og design, 23. april 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK