12013/​90

Dansk barok standur i kasse af bemalet træ. Mester Jens Williadsen Bundgaard. 18. årh.s sidste halvdel. H. 200. B. 50. D. 30.

Der garanteres ikke for funktionaliteten. Brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag