12108/147
Lene Adler Petersen (f. Århus 1944)
Komposition. Sign. Lene Adler Petersen, 20/100. Litografi i farver. Bladmål 65×48. Uindrammet.
Fin stand, mindre håndteringsmærker.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag