Richard Winther (f. Maribo 1926, d. Vindeby 2007)
“Skrivemaskine - Dame”, 1965. Sign. R. Winther på bagsiden. Olie på lærred. 96×66.
Mindre optørringsrevner. Mindre krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
975658 | ||
882798 | ||
234743 (Autobud) | ||
882798 | ||
234743 (Autobud) | ||
882798 | ||
234743 (Autobud) | ||
882798 | ||
234743 |