Foto endnu ikke klar
893/789
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988)
Uden titel, ca. 1962. Sign. MB. Olie på lærred. 46 × 38.
Litteratur: Henning Smidth nr. 1962–078.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 4. marts 2020
Vurdering
Hammerslag