2435/​97

Marcel Johann von Zadorecki (d. ca. 1950)

Portræt af en ung kvinde med perlekæde og rødt sjal. Sign. M. J. v Zadorecki Wien 1870. Olie på lærred. 91×71.

Flere større reparationer/lapper på bagsiden. Mindre krakeleringer samt enkelte mindre afskalninger. Behov for rensning og opstramning.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

14 bud

989296 6.000 DKK
921626 (Autobud) 5.500 DKK
989296 5.500 DKK
921626 (Autobud) 5.000 DKK
989296 4.800 DKK
921626 (Autobud) 4.600 DKK
989296 4.400 DKK
921626 (Autobud) 4.200 DKK
989296 4.000 DKK
921626 (Autobud) 3.800 DKK
989296 3.600 DKK
921626 3.400 DKK
891016 3.200 DKK
872185 3.000 DKK