2045/367
Italiensk spejl i ramme af forgyldt og rigt udskåret træ. Rokokoform, 20. årh. H. 75. B. 48.
Enkelte ganske små afslag. Spejlglas let forvitret.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud