2045/​367

Italiensk spejl i ramme af forgyldt og rigt udskåret træ. Rokokoform, 20. årh. H. 75. B. 48.

Enkelte ganske små afslag. Spejlglas let forvitret.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

700 DKK

11 bud

(Autobud) 700 DKK
650 DKK
600 DKK
550 DKK
(Autobud) 500 DKK
500 DKK
(Autobud) 340 DKK
320 DKK
(Autobud) 270 DKK
260 DKK
250 DKK