2118/1023
To vaser af stentøj, dekoreret med lys og mørk glasur. Sign. Ejv. Nielsen. H. 17–18. (2)
Enkle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag