1947/245
Samling diverse knive af sølv, Heriblandt syv "Musling fiskeknive. 19.-20. årh. Vægt 758 gr. L. 16,5–20 cm. (21)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Vurdering
Hammerslag
12 bud