2109/840
Louis Poulsen
Pendel med skærme af hvid akryl og metal. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 44.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|