2116/41
Tabriz tæppe, Persien. Medaljondesign. 21. årh. Sjælden størrelse, 199×194.
Lettere slitage ved kanter. Punkt med synlig grundvæv, ca. 1×1 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud