2446/35
Engelsk George III kommode af mahogni med håndtag af messing. 18. årh.s slutning. H. 90. B. 93. D. 54.
Nøgle medfølger ikke. Ridser og mærker. Brugsslitage. Nederste skuffe binder.
Vurdering