2103/549
Preben Wölck (f. Nykøbing Mors 1925, d. 2000)
“Portræt af Europa”. Sign. på bagsiden Wölck 65. Olie på lærred. 89×117.
Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud