2119/235
En samling årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Bestående af: 1976, 1978–1989. Georg Jensen. Vægt 574 g. (13)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Anløbet.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud