870/262
Et par franske kaminbukke af forgyldt og patineret bronze, model efter François Rémond. 19. årh.s første halvdel. H. 39. B. 26. D. 9. (2)
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 1. marts 2017
Vurdering
Hammerslag