2313/237
Gadespejl af rødmalet metal. 19. årh. H. 18,5. B. 31. D. 22,5.
Spejl anløbent og afskalninger. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. marts 2023
Vurdering
Hammerslag