2424/6
Art deco cigaræske af patineret bronze. Ej stemplet. 1930érne. H. 5,5. B. 22. D. 14.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. juni 2024
Vurdering
Hammerslag