2132/659
Theo Wolvecamp (f. Hengelo 1925, d. 1992)
To kompositioner. Begge sign. Wolvecamp 93, e.a. og Wolvecamp 91, e.a. Litografier i farver. Bladstørrelse 50×40 og 50×66. Uindrammet. (2)
En med trykfold samt revne i papir.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag