12022/76
Kinesisk bord af hardwood med plade af marmor. 20. årh.s begyndelse. H. 40. Diam. 60.
Brugs-og aldersslitage.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag