2433/​870

Annelise & Per Linnemann-Schmidt

To bordlamper af chamotte, dekoreret med mørkegrøn glasur, højeste bordlampe med blå nuancer, begge indridset med prægede motiver i relief. Sign. APLS, Palshus Denmark. H. eksl. fatning 40 og 45. (2)

Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

4.600 DKK

10 bud

1128227 (Autobud) 4.600 DKK
935449 4.400 DKK
1128227 (Autobud) 4.200 DKK
935449 4.000 DKK
1128227 (Autobud) 2.500 DKK
915297 2.400 DKK
1128227 2.300 DKK
806657 2.200 DKK
823958 2.100 DKK
806657 2.000 DKK