2433/870
Annelise & Per Linnemann-Schmidt
To bordlamper af chamotte, dekoreret med mørkegrøn glasur, højeste bordlampe med blå nuancer, begge indridset med prægede motiver i relief. Sign. APLS, Palshus Denmark. H. eksl. fatning 40 og 45. (2)
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
10 bud
1128227 (Autobud) | ||
935449 | ||
1128227 (Autobud) | ||
935449 | ||
1128227 (Autobud) | ||
915297 | ||
1128227 | ||
806657 | ||
823958 | ||
806657 |