2443/​704

Henri de Toulouse-Lautrec, efter

“Exposition”. Udstillingsplakat. Tryksign. Litografisk plakat i farver monteret på støttelærred. Bladstørrelse 114×72. Uindrammet.

Papiret er gulnet. Håndteringsmærker. Misfarvninger. Fugtpletter. Mindre revner.

Moderne kunst og design, 22. oktober 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

4.200 DKK

4.200 DKK
4.000 DKK