2443/704
Henri de Toulouse-Lautrec, efter
“Exposition”. Udstillingsplakat. Tryksign. Litografisk plakat i farver monteret på støttelærred. Bladstørrelse 114×72. Uindrammet.
Papiret er gulnet. Håndteringsmærker. Misfarvninger. Fugtpletter. Mindre revner.
Moderne kunst og design, 22. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag