2443/​704

Henri de Toulouse-Lautrec, efter

“Exposition”. Udstillingsplakat. Tryksign. Litografisk plakat i farver monteret på støttelærred. Bladstørrelse 114×72. Uindrammet.

Papiret er gulnet. Håndteringsmærker. Misfarvninger. Fugtpletter. Mindre revner.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?