1925/30
Orientalsk tæppe i Nepal design. Gentagelsesmønster, flot glansfuld luv. 21. årh.(aldrig anvendt). 300×243.(2162)
Ældre malerier og møbler, 17. juni 2019
Vurdering
Hammerslag