1925/​30

Orientalsk tæppe i Nepal design. Gentagelsesmønster, flot glansfuld luv. 21. årh.(aldrig anvendt). 300×243.(2162)

Ældre malerier og møbler, 17. juni 2019

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

2.500 DKK

2.500 DKK