2432/326
Fire havevaser af patineret jern. 20. årh. H. 24 og 25. Diam. 21 og 23. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Rust.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag