1319/1513
Samling diverse bestik og tagservice af sølv. Danmark 20. årh. Vægt eksl. dele med stål 1950 gr. Medtaget 12 dele af pletsølv. (75+12)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Flere dele med monogram.
Varia, 9. maj 2013
Vurdering
Hammerslag