1513/​1674

Kaminur af bronze og marmor, skive dekoreret med blomster. Louis XVI form, 20. årh. H. 51. B. 29. D. 15.

Der gives ingen garanti for værkets funktion. Fremstår med alders- og brugsslitage. Optræksnøgle og Pendul medfølger.

Varia, 26. marts 2015

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

900 DKK

900 DKK
850 DKK
(Autobud) 800 DKK
800 DKK
750 DKK