2009/252
Skål af sølv med rokoko ornamentik. A. Michelsen, København 1851. Vægt 320 g. H. 12 cm. L. 21 cm.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||