2013/550
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Uden titel. Sign. PK-80. Mixed media på papir. Bladstørrelse 42×55.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 24. marts 2020
Vurdering
Hammerslag