1332/176
Svensk kommode af gråmalet træ, front med tre skuffer, øverste skuffe med rille og indvendig med tre små skuffer. 19. årh. H. 94. L. 111. D. 47.
Restaureret. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier og møbler, 5. august 2013
Vurdering
Hammerslag
23 bud