1908/40
Par piedestaler af bronze og grønbroget marmor, rigt støbt med akantusblade og stjerner. Louis XVI form. 20. årh. H. 103. (2)
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 18. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
31 bud