2415/770
Ubekendt møbeldesign
Et par sideborde med stel af messing og plade af glas. H. 51. L. 60,5. B. 45,5. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. En manglende glasplade.
Moderne kunst og design, 9. april 2024
Vurdering
Hammerslag