2415/​770

Ubekendt møbeldesign

Et par sideborde med stel af messing og plade af glas. H. 51. L. 60,5. B. 45,5. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. En manglende glasplade.

Moderne kunst og design, 9. april 2024

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag