2131/552
Jane Ekstrøm (f. Aalborg 1957)
“Springcatching” I og II. Sign. på bagsiden Jane Ekstrøm 2020/2021. Olie på lærred. 90×120 og 30,5×120. (2)
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag