2110/1375
“Keepall 45” rejsetaske af sort Epi læder med gyldne beslag, en udvendig lomme, to hanke, mærkat og et stort lynlås rum. H. 26 x B. 45 x D. 20 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Enkelte ridser på læder udvendigt. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 10. marts 2021
Vurdering
Hammerslag