2110/​1375

Louis Vuitton

“Keepall 45” rejsetaske af sort Epi læder med gyldne beslag, en udvendig lomme, to hanke, mærkat og et stort lynlås rum. H. 26 x B. 45 x D. 20 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Enkelte ridser på læder udvendigt. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 10. marts 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

4.200 DKK
4.000 DKK
3.800 DKK