2447/​263

Et par norske rokokoform lampetspejle af forgyldt, udskåret træ, forneden udskåret roset til montering af lampet af evt. metal. 19. årh. H. 54 cm. (2)

Aldersrelaterede spor, top med afslag.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?